revenants

 

The Revenants – Corridor of Souls™ to kolejna zręcznościowo-logiczna gra od Microsoftu. Tym razem gracz ma za zadanie wcielić się w ducha i czerpać życiodajną moc ze swoich przeciwników. Brzmi mrocznie? Może i tak, lecz w rzeczywistości gra wcale taka nie jest.

The Revenants – Corridor of Souls™ opiera się na prostym założeniu – na ekranie pojawiają się poruszające się w różnych kierunkach stworki, wokół których należy zakreślić palcem pętlę, aby się ich pozbyć. Gdy pokonamy ich wystarczającą ilość, przechodzimy do następnego poziomu. Oczywiście, z każdym poziomem gra staje się trudniejsza, ponieważ napotykamy coraz więcej przeciwników. Dzięki prostemu pomysłowi i nieskomplikowanej rozgrywce produkcja doskonale sprawdzi się np. w kolejce do lekarza.

Gra skojarzyła mi się od razu z prehistoryczną Mambą, w której to gracz miał za zadanie sterować pająkiem tak, by złapać w sieć węża. The Revenants w założeniach jest czymś bardzo podobnym – oczywiście klimat, oprawa graficzna oraz sposób sterowania różnią znacznie oba tytuły, choć wciąż można poczuć się jak za dawnych czasów. No, oczywiście pod warunkiem, że grało się wcześniej w Mambę.

Rozgrywkę doskonale prezentuje ten krótki filmik:

 

The Revenants – Corridor of Souls™ można zakupić lub pobrać darmową wersją demo klikając w ten link. Koszt zakupu to 10,49zł. Jak na tak prostą gierkę, jest to sporo za dużo. Jakby nie patrzeć – otrzymujemy prostą produkcję, która nie jest w żadnym stopniu odkrywcza, a po paru dniach może znudzić.

Gra obsługuje usługę Xbox LIVE, oraz doskonale działa na smartfonach: Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 610.

UWAGA: Aby uruchomić tę grę na terenie Polski należy w ustawieniach zmienić region na angielski. 

Via

Be Sociable, Share!