The Dark Knight Rises Android

Z pewnoś­cią w ten week­end kina w USA przeżyją oblęże­nie ze względu na kole­jną część Bat­mana: The Dark Knight Rises. Przy­gody Mrocznego Ryc­erza będziemy mogli oglą­dać w kinach już w przyszłym tygod­niu, nieco wcześniej będziecie mogli pewnie pograć w grę The Dark Knight Rises na Androida i iOS – szykuje się prawdziwy hit!

The Dark Knight Rises będzie grą zre­al­i­zowaną przez Gameloft. Naszym zadaniem a raczej naszym zaszczytem będzie możli­wość wcie­le­nia się w postać samego Bat­mana. Nasz bohater będzie musiał strzec porządku w mieś­cie Gotham. Poty­czki z drob­nymi krymi­nal­is­tami, jazda wszys­tkimi Bat-Mobilami czy też walka z przestęp­cami – to zada­nia, które staną przed Tobą.

Zobacz także: Kole­jna lim­i­towana Lumia z Batmanem

Jak możemy zobaczyć na poniższym trail­erze Mroczny Ryc­erz na iPhone’a i smart­fony z sys­te­mem Android przed­stawia się wyśmieni­cie. I choć sam nie jestem wielkim fanem gier to chyba będę chciał zakupić ten właśnie tytuł. Według zapowiedzi gra będzie dostępna na dwie plat­formy: iOS i Android już dzisiaj (20–07-2012).

Ciekawe? Podziel się!