Tour de Pologne app

Fani kolarstwa powinni być zadowoleni z przygotowania do tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Organizatorzy zadbali nawet o specjalną aplikację mobilną, która dostępna jest na smartfony z systemem Android i iOS.

Dzięki aplikacji Tour de Pologne będziemy mogli na bieżąco śledzić poczynania kolarzy. Dodatkową atrakcją jest możliwość śledzenia peletonu (aplikacja wyświetla na mapie oraz w rzeczywistości rozszerzonej aktualne położenie peletonu). Augmented Reality zostało także wykorzystane w stosunku do naniesienia punktów trasy.

Tour de Pologne Android

Ponadto Tour de Pologne w wersji mobilnej oferuje nam takie standardy, jak: aktualności, historia TdP, aktualną klasyfikację, galerię zdjęć, skróty video czy profil wysokościowy i prezentację trasy na interaktywnej mapie.

Developerzy z firmy Mobile Experts, którzy odpowiedzialni są za przygotowanie aplikacji nie zapomnieli także o funkcji społecznościowej, czyli integracji z portalem Facebook.

Aplikacja Tour de Pologne jest dostępna zarówno w wersji na iPhone’a jak i iPad’a (iTunes). Ponadto darmową wersję mogą ściągnąć posiadacze smartfonów z systemem Android w wersji 2.3 lub wyżej (Google Play).

iPad aplikacje

Be Sociable, Share!