aplikacje nokia

W Nokia Store pojawiła się nowa aplikacja Coigdzie, bazująca na portalu Coigdzie.pl. Aplikacja poinformuje nas co dzieje się w okolicy – na jaki film wybrać się dzisiaj do kina, na co pójść do teatru, gdzie przejść się na koncert czy festiwal oraz o wielu innych wydarzeniach kulturalnych.

W Nokia Store pojawiła się najnowsza wersja bezpłatnej aplikacji coigdzie.pl przygotowanej przez Mobilną Platformę Informacyjną – największą bazę informacji o imprezach i wydarzeniach w Polsce. Usługa coigdzie.pl to jedyna polska aplikacja horyzontalna dostępna w Ovi Mapach Nokii. Od lipca 2010 roku korzystało z niej co tydzień kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Dzięki nowej aplikacji posiadacze telefonów Nokia z systemem operacyjnym Symbian^3 jeszcze łatwiej sprawdzą gdzie warto być i co warto zobaczyć w każdym zakątku Polski oraz otrzymają szereg nowych funkcjonalności – zlokalizują wydarzenie lub seans na mapie, dodadzą je do kalendarza czy jednym kliknięciem skontaktują się z organizatorem imprezy.

Aplikacje rozrywkowe na telefony komórkowe cieszą się coraz większą popularnością. Zaczynamy wykorzystywać nasze smartfony do wyszukania informacji o tym, co można robić w wolnym czasie. Bezpłatna aplikacja coigdzie.pl podpowie nam co się dzieje w okolicy także wtedy, kiedy leżymy na plaży, jesteśmy na wyjeździe służbowym czy chodzimy po górach.

coigdzie-nokia

Za pomocą aplikacji użytkownicy sprawdzą na co pójść do kina czy do teatru oraz  jakie koncerty, festiwale, mecze czy imprezy dla dzieci odbywają się w okolicy. Baza coigdzie.pl to najbardziej kompletny repertuar kin i teatrów oraz największa baza koncertów odbywających się w Polsce. Informacje o imprezach posortowane są według 5 kategorii głównych – Muzyki, Kina, Teatru, Rodzinnych i Sportu. Jeżeli interesuje nas konkretne wydarzenie lub wydarzenie z innej kategorii np. gospodarki czy nauki, wyszukamy je po wpisaniu słowa kluczowego oraz miejscowości w wyszukiwarce imprez. Aby ułatwić wyszukiwanie, aplikacja podpowiada użytkownikowi nazwę miejscowości, ograniczając do niezbędnego minimum konieczność ręcznego uzupełniania pól w aplikacji.

aplikacje nokia

Usługa coigdzie.pl jest dostępna w telefonach Nokia od lipca 2010 roku i od samego początku cieszy się ogromną popularnością, plasując się na drugim miejscu tuż za prognozą pogody w rankingach polskich aplikacji na system operacyjny Symbian. Dzięki nowej aplikacji użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Symbian^3 otrzymają  jeszcze więcej funkcjonalności – jednym kliknięciem będą mogli zadzwonić czy wysłać maila z pytaniem o bilety, przeczytać szczegółowe informacje na stronie organizatora, a nawet sprawdzić na mapie wgranej na telefon jak dotrzeć na miejsce wydarzenia.

Coigdzie.pl monitoruje nie tylko duże aglomeracje, ale także mniejsze miejscowości, dzięki czemu sprawdza, gdzie warto być wszędzie, gdzie jesteśmy. Wszystkie informacje o wydarzeniach aktualizowane są codziennie, co oznacza, że użytkownik na bieżąco jest informowany o zmianach w godzinach seansów czy programach imprez.

Aplikacja Coigdzie jest dostępna w Nokia Store za darmo i powinna działać z większością smartfonów opartych o dotykową wersję Symbiana.

aplikacje Symbian coigdzie

Be Sociable, Share!