Football Fan Guide

Football Fan Guide to aplikacja, która przeznaczona jest bardziej dla obcokrajowców niż Polaków. To właśnie fani football’u z całej Europy przebywają w czterech największych miastach w których odbywa się Euro 2012 – ta aplikacja jest właśnie dla nich.

Aplikacja Football Fan Guide została stworzona we współpracy ze społecznością skupioną wokół profilu Nokii na Facebook’u. To właśnie oni (my) zadecydowaliśmy co ma się znaleźć w takim przewodniku i jakie informacje będą najbardziej wartościowe dla przyjezdnego fana piłki nożnej.

W Football Fan Guide mamy opisy atrakcji w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Z poziomu aplikacji dowiemy się takich rzeczy, jak: gdzie możemy coś dobrze zjeść, gdzie iść na imprezę, co warto zobaczyć, gdzie iść na zakupy oraz praktyczne porady. Apka dostępna jest w języku angielskim.

Możecie ją ściągnąć za darmo zarówno na smartfony z systemem Windows Phone – Marketplace (Nokia Lumia 800, 610, 710, 900) ale także na smartfony z systemem Symbian – Sklep Nokia. Warto się zapoznać z tą pozycją chociażby po to, by zobaczyć jak ona działa.

Be Sociable, Share!