Naprawdę sporo czasu motywowałem się, aby w końcu coś ze sobą zrobić, zacząć biegać czy chodzić na siłownię. Obiecywałem sobie nawet, że tuż po premierze aplikacji Zombies, Run! zacznę biegać, niestety jestem zbyt wielkim leniem i program uruchamiałem jedynie idąc na zajęcia w szkole czy do pracy jedynie aby sprawdzić jej działanie. Tym razem stało się jednak zupełnie inaczej, w moje ręce wpadła aplikacja All-in Fitness dzięki której każdy z was ma jeszcze szanse przygotować się do wakacyjnego sezonu. 

All-in Fitness w głównej mierze skierowane jest do ludzi już uprawiających sporty w tym coraz popularniejsze w ostatnich czasach kulturystykę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby już po pierwszych 10 minutach rozeznania się w działaniu programu zacząć pierwsze samodzielne ćwiczenia. Program sam dobierze dla nas odpowiedni trening dla wyznaczonych dla nas części ciała które chcemy aktualnie wytrenować. Aplikacja poza poradami oraz wskazówkami w formie tekstowej zawiera grubo ponad 1000 filmików w jakości HD prezentujących krok po kroku jak wykonywać daną czynność. To naprawdę ogromny plus dla aplikacji!

Poza oczywistymi ćwiczeniami oraz praktykami aplikacja idealnie sprawdza się jako licznik kalorii które po każdym zjedzonym przez nas posiłku możemy dodać do ogólnej, dniowej sumy. Co ciekawe jedząc daną potrawę nie musimy sprawdzać na opakowaniach ile wartości znajduje się w 100 gramach posiłku dzięki wbudowanej ogromnej bazie produktów. Niestety tutaj również ujawnia się jedna z największych bolączek programu a mianowicie brak spolszczenia które dla osób słabo znających język angielski może sprawić spore problemy zwłaszcza w kwestii odnajdywania oraz dodawania potraw

Mimo to wydanie niecałego dolara na All-in Fitness dla kogoś kto dba lub ma zamiar dbać o formę jest naprawdę niewielkim wydatkiem który z pewnością zostanie zrekompensowany. Aplikację do pobrania już teraz znajdziecie pod tym linkiem. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tego typu wirtualnych „trenerach” czy wspomagaczach.

Be Sociable, Share!