Już nie raz zdarzyło mi się, że aplikacje standardowo zainstalowane zarówno na komputerach jak i smartfonach nie dorównują temu, co oferują twórcy aplikacji ograniczeni jedynie swoją wyobraźnią. Właśnie taka sytuacja ma miejsce między innymi na smartfonach z systemem Windows Phone dla których udostępniono właśnie zupełnie nową wersję, nieoficjalnego klienta odtwarzacza YouTube.

Na samym starcie warto zaznaczyć że aplikacja oferująca bogatą gamę funkcji połączoną z bardzo przyjemnym oraz intuicyjnym interfejsem dostępna jest dla smartfonów Nokia Lumia 800, 900, 710 oraz najnowszego low-endowego modelu Lumia 610. Odtwarzacz pomimo swej darmowości działa świetnie! W dodatku nasze oczy podczas korzystania z programu nie zobaczą ani jednej reklamy co zasługuje na ogromny ukłon w stronę twórców aplikacji którzy ku uciesze użytkowników postanowili zrezygnować z tej dość nie przyjemnej formy zapłaty za „usługę”.

Aplikacja sama w sobie pozwala również na oglądanie filmików w wysokiej rozdzielczości podczas korzystania z sieci 3G co zazwyczaj sprawia spore kłopoty preinstalowanym aplikacjom. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby zaoszczędzić nieco naszego pakietu internetowego i zmienić przed oglądaniem lub w trakcie odtwarzaną rozdzielczość na nieco niższą. Równie interesującą opcją aplikacji jest funkcja nagrywania odtwarzanego pliku dzięki czemu bez konieczności połączenia z internetem będziemy mogli obejrzeć zapisany film w każdej dowolnej dla nas chwili.

Aplikację znajdziecie pod tym linkiem zupełnie za darmo. Dajcie znać w komentarzach jak wam podoba się aplikacja. Ja jestem zachwycony!

Ciekawe? Podziel się!