Euro 2012 aplikacje

Już jakiś czas temu mogliście podziwiać aplikację Euro 2012, która przeznaczona jest na smartfony z Windows Phone na pokładzie. Teraz swoją oficjalną apkę wypuścił portal goal.com. Aplikacja Goal.com 2012 Finals jest alternatywną wersją w stosunku do Euro 2012 na telefony Nokia Lumia.

Aplikacja goal.com 2012 Finals dostępna jest już w Marketplace na smartfony Nokia Lumia 800, Nokia Lumia 610, Nokia Lumia 900 i Nokia Lumia 710. Aplikacja dostarcza Nam wszystkich informacji dotyczących turnieju piłkarskiego, który lada chwila rusza w naszym kraju. Znajdziecie tam tabelę wyników, terminarz zaplanowanych spotkań, dowiecie się jaki jest bilans spotkań pomiędzy danymi drużynami, przeczytacie najnowsze wywiady, zobaczycie najnowsze zdjęcia.

Aplikacja ta nie jest tak dopracowana, jak to miało miejsce w przypadku apki Euro 2012. Natomiast pod względem merytorycznym – wywiady, newsy itp. Może przewyższać swojego poprzednika. Goal.com 2012 Finals ma jedną słabą stronę – aplikacja ta jest dostępna w czterech różnych wersjach językowych i nie ma w niej polskiej.

Niestety w chwili obecnej aplikacji nie można odnaleźć poprzez normalną wersję wyszukiwarki w Marketplace – znajdziecie ją w swoim telefonie używając wyszukiwarki w sklepie.

Be Sociable, Share!