Nokia Lumia 900 podobnie jak jej starszy brat, model Lumia 800 postanowiła zaczerpnąć nieco z komiksów i stać się tym samym telefonem Batmana. Tak dosłownie telefonem batmana! Właśnie zaprezentowana została specjalna, limitowana wersja Lumii 900 dla wszystkich fanów najnowszej odsłony  Mrocznego Rycerza. 

Od premiery pierwszego modelu Lumii minęło już trochę czasu, mimo to nie doczekaliśmy się jeszcze premiery najnowszej odsłony filmu The Dark Kni­ght Rises dzięki czemu Nokia po raz kolejny postanowiła stworzyć limitowaną edycję swojego flagowego smartfona.

Unikalny model prócz nadruku na obudowie oraz fabrycznie zainstalowanej aplikacji nie będzie różnił się specjalnie niczym innym. Wypuszczenie na rynek takiej wersji urządzenia jest zabieg czysto marketingowy za który potencjalnym użytkownikom przyjdzie zapłacić prawie 600 funtów. Wygórowana cena uzasadniona została nie tylko dodatkami ale również ilością oraz dostępnością limitowanych urządzeń które trafią na rynek już w czerwcu w niewielkich ilościach jedynie w wybranych krajach.

Dla każdego fana Batmana jest to zapewne bardzo łakomy kąsek, warto się jednak porządnie zastanowić przed kupnem. Dodatkową aplikacje można przecież doinstalować a grawer czy też specjalny nadruk to w przypadku Nokii 900 nie droga i skomplikowana zabawa biorąc pod uwagę materiały z których smartfon został wyprodukowany.

Via

Be Sociable, Share!