Nowe Nokie z Windows Phone to jedynie kwestia czasu, niedawna premiera nowych modeli Lumii wyjawiła wszystkie dotychczasowe urządzenia fińskiego producenta które miały pojawić się na rynku do dnia dzisiejszego. Pojawienie się więc pierwszych wycieków oraz plotek dotyczących nowych smartfonów z systemem Microsoftu było jedynie kwestią czasu. Dziś prezentujemy wam pierwszy wyciek dotyczący nowej słuchawki z Windows Phone.

Dzisiejszy wyciek dotyczy zdjęcia przedstawiającego informacje na temat nowej, nieznanej słuchawki która pojawiła się właśnie w zestawieniu WP Bench testującej możliwości słuchawek z Windows Phone. Prócz nazwy modelu „Nokia PureLambada” dowiadujemy się również, że napędzana jest ona najnowszą, 8, nie mającą jeszcze oficjalnej premiery wersją systemu z logiem powiewającej flagi. Prócz informacji pochodzących prosto ze zdjęcia wyciekły również modele takie jak Nokia Phi, Pure Phi czy Alpha które równie dobrze mogą nigdy nie ujrzeć światła dziennego lub być po prostu poszczególnymi fazami prac nad jedną słuchawką. Mimo to niezwykle prawdopodobna jest możliwość, że Nokia pracuje nad kilkoma modelami urządzeń z Windows Phone 8 na pokładzie.

Dodatkowo zainteresowanie nowymi słuchawkami Nokii podsyca fakt, że już jakiś czas temu fiński producent potwierdził pojawienie się nowych słuchawek wykorzystujących technologię PureView z nowej, 41-megapikselowej Nokii.

Mnie osobiście pomysł Nokii z Windows Phone 8 oraz aparatem porównywalnym do tego który znalazł się w Nokii 808 bardzo się podoba. A wam?

Via

Be Sociable, Share!