O Samsungu Galaxy SIII jest ostatnio tak głośno, że osobiście znienawidziłem ten model nie ze względu na to co oferuje a na szum medialny wokół niego. Niestety nie mogę nie przepuścić tak ważnej informacji jak cena smartfonu który może okazać się największą premierą 2012 roku. 

Wielu z was zapewne cena nowego flagowca Samsunga nie powinna zdziwić, biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie smartfonem oraz specyfikacją która w chwili obecnej plasuje się na podium jeśli chodzi o najwydajniejsze telefony na rynku nie może być niska. I niestety niska nie jest, popularny Amerykański sklep internetowy postanowił wystawić Galaktyczny smartfon bez simlocka w formie przedsprzedaży oferując go w cenie 800 dolarów, w przeliczeniu jest to kwota prawie 2800zł. Biorąc jednak pod uwagę, że zazwyczaj urządzenia pokroju Samsunga Galaxy SIII są w naszym kraju zazwyczaj droższe może okazać się że cena modelu Galaxy SIII może sięgnąć ponad 3 tysięcy za egzemplarz pozbawiony zabezpieczeń simlock.

Z pewnością nie jest to dobra informacja dla wszystkich mniej zamożnych fanów Samsunga. Na pocieszenie dodam jednak, że zazwyczaj cena przedpremierowa mocno różni się od zmieniającej się na naszą korzyść ceny po dniu premiery. Wystarczy więc troszkę poczekać aż cena spadnie. Pytanie jednak czy warto czekać? 

Via

 

 

 

Ciekawe? Podziel się!