Z pewnością nie jednego z was interesuje nowa Nokia 808 Pure View, mnie również! Specjalnie dla nas Nokia postanowiła stworzyć specjalny filmik przedstawiający losy produkcji urządzenia począwszy od pomysłu zapisanego na chusteczce w barze kończąc na działaniu oraz projektowania najmniejszych szczegółów których nie zauważy zwykły użytkownik. 

Filmik w swej prostocie przypomina to, co często przychodzi nam oglądać za sprawą filmików przedstawiających proces projektowania urządzeń z logiem nagryzionego jabłka. Osobiście uważam to za świetny pomysł promowania wszelkiego rodzaju urządzeń.

Przy okazji oglądania filmiku warto zwrócić uwagę na osoby grające w filmie. Wszyscy ci, których zobaczycie na powyższym filmiku brali udział przy tworzeniu telefonu. Przedstawiają nam oni swój punkt widzenia oraz historie związane z tworzeniem nowej, 41-megapikselowej Nokii na którą pomysł zaświtał aż 5 lat temu. Filmik ujawnia również wczesne fazy prototypów telefonu które nigdy wcześniej nie miały okazji ujrzeć światła dziennego.

Via

Be Sociable, Share!