Popularność nowego flagowca Samsunga przewidywali wszyscy, ostra walka pomiędzy największym konkurentem Samsunga, firmą Apple była do przewidzenia. Dzisiejsze informacje pokazują, że walka producentów może nieźle narozrabiać na rynku w dużym stopni na korzyść tajwańskiego producenta.

Agencja Reuters po raz kolejny dostarcza nam bardzo ciekawych informacji dotyczących jednego z modeli Samsunga Galaxy SIII, tym razem informacje dotyczą ilości 9 milionów zamówionych egzemplarzy flagowego modelu przez ponad 100 operatorów z całego świata. Imponujący wynik potwierdza również Korea Economic Daily, prestiżowa gazeta codzienna tworzona od 1964 roku która nie ma w zwyczaju podawać informacji które nie zostały wcześniej sprawdzone u źródła.

Taka ilość zamówień wymusiła na Samsungu maksymalną mobilizację w fabrykach w których produkowane są nowe Galaktyczne smartfony. W ciągu jednego miesiąca fabryki będą w stanie wyprodukować do 5 milionów egzemplarzy telefonu. Sam Samsung nie wypowiedział się w sprawie, wszystkim jednak przypominają się słowa w których przedstawiciele koreańskiego producenta informowali nas, że model Galaxy SIII będzie dla Samsunga źródłem sporych przychodów w drugim kwartale 2012 roku.

Jeśli dzisiejsze informacje okażą się prawdziwe, nowy Galaxy S żuci na kolana swojego poprzednika który dopiero po 5 miesiącach od dnia premiery uzyskał wynik 10 milionów dostarczonych do sklepów urządzeń. Mimo wszystko ciekawi mnie, jak Samsung poradzi sobie ze swoim urządzeniem na rynku Polskim na którym z pewnością znajdzie wielu nabywców. A wy, jesteście zainteresowani kupnem Samsunga Galaxy SIII

Via

 

Be Sociable, Share!