HTC już dobre kilka lat temu postanowił zmienić swoje ukierunkowanie na tworzenie wyłączenie high-endowych słuchawek czego wynikiem są tanie słuchawki tajwańskiego producenta taki jak niezwykle popularny model Wildfire. Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające nieznany dotąd  low-endowy model HTC.

Tajwański producent nigdy nie wspominał o produkcji nowego modelu urządzenia nie będącego słuchawką serii One  w której najtańszym urządzeniem jest One V podobnie jak nieznany HTC Golf (Nazwa kodowa). Różnica pomiędzy urządzeniami jest jednak spora, Golf ma być tańszy oraz słabszy pod wieloma względami. Dane techniczne chodź bardzo niepewne mówią o urządzeniu posiadającym 3,2 lub 3,5-calowy wyświetlacz o niskiej rozdzielczości 320×480 pikseli. Procesorze taktowanym zegarem nie większym niż 1GHz wspartym 512 MB RAM’u ze względu na Androida Ice Cream Sandwitch znajdującego się na pokładzie. Dodatkowo wspomina się o 5-megapikselowym aparacie oraz 4GB pamięci wewnętrznej na dane.

Prawdopodobnie urządzenie zmieni swoją nazwę na jedną z 2 dostępnych wersji, Desire C lub Wildfire C. Bardziej prawdopodobną wersją jest nazwa Wildfire C, była by to swoista kontynuacja serii a nie tak jak miało by to miejsce w przypadku Desire C, zdegradowanie modelów które podczas swojej premiery szczyciły się mocną specyfikacją oraz dobrym wykonaniem.

 Via

 

 

Be Sociable, Share!