Mamy dziś świetną informację dla wszystkich fanów Windows’a Phone oraz Nokii. Już za kilka dni w Warszawie odbędzie się oficjalna premiera nowych smartfonów serii Lumia fińskiego producenta!

Zaproszenia do wzięcia udziału zostały rozesłane kilka dni temu, my również takowe otrzymaliśmy, z pewnością nie zabraknie tam jednego z naszych najlepszych redaktorów.

W chwili obecnej Nokia nie podała o jakie konkretnie modele urządzeń chodzi, prawdopodobnie zaprezentowane zostaną modele Lumia 900 która tak czy siak trafić miała na polski rynek. Możliwe jednak, że zaprezentowane zostaną zupełnie nowe modele słuchawek które dotąd były nieznane chodź nie liczył bym na to zbyt mocno. Przypomnę, że opisywanym przez nas kilka dni temu konkursie w którym do zgarnięcia jest Nokia Lumia 610 pojawiły się informacje na temat modelu 830 o którym nikt wcześniej nie słyszał, wyczuwam związek a może faktycznie jest to jedynie podpucha dla ludzi biorących udział w konkursie?

Impreza odbędzie się już 17 maja o godzinie 12 więc pozostało niewiele dni oczekiwania, prócz oczywistej prezentacji nowych modelów słuchawek na evencie zjawi się również Alberto Matrone, główny menadżer Nokii na terenie Europy.

 

Be Sociable, Share!