Kolejna akcja dzięki której każdy z was może zostać testerem jednego ze wspaniałych telefonów Nokii. Tym razem jednak przedsięwzięcie nie została zorganizowana przez Orange które przyzwyczaiło nas do podobnych konkursów a przez samego fińskiego producenta na jego oficjalnym FanPage’u na Facebooku.

Niestety, aby wziąć udział w konkursie należy posiadać konto na Facebook’u. Na szczęście są to jedyne wymagania postawione przez Nokie. Każdy kto nie posiada jeszcze konta w największym serwisie społecznościowym świata może je bez problemu założyć bo warto, nie ze względu na to co oferuje nam sam Facebook a na to co oferuje nam Nokia.

Po wzięciu udziału w konkursie który znajdziecie pod tym linkiem, odpowiedzeniu na 3 proste pytania dotyczące telefonów serii Lumia  oraz napisać w jednym krótkim zdaniu „dla czego akurat ty powinieneś testować ten telefon”. Macie więc szansę zdobyć Nokie Lumie 610 do testów zupełnie za darmo, kto wie może to akurat wam się poszczęści?

Co ciekawe na liście z pytaniami znajdziecie nieznany dotąd model Nokii Lumii 830, możliwe że jest to jedynie zmyłka, a może coś jest na rzeczy?

Dajcie znać w komentarzach czy weźmiecie udział w konkursie przygotowanym przez Nokie, no i przy okazji logowania na Facebooka nie zapomnijcie polubić naszego FanPage’a!

Via

Be Sociable, Share!