Od kilku tygodni Gameloft stara się jak najbardziej zamieszać w świecie mobilnej rozgrywki, francuski developer zaprezentował niedawno kontynuacje 2 niezwykle popularnych gier, dziś pora na pierwszy filmik prezentujący rozgrywkę multiplayer jednej z nich.

Jak sami możecie łatwo zauważyć, na filmiku poniżej zaprezentowano wyłącznie tryb rozgrywki multiplayer. Gra prezentuje się nadzwyczaj okazale nie tylko pod względem wizualnym ale również pod względem ilości dostępnych trybów rozgrywki, map, broni, pojazdów czy możliwości personalizacji naszego protegowanego. Prawdopodobnie ilości te zwiększą się tuż po premierze gry za sprawą niezapowiedzianych jeszcze dodatków do gry za które zapewne przyjdzie nam zapłacić. Osobiście zdążyłem przyzwyczaić się do takiego stanu rzeczy zarówno jeśli chodzi o gry konsolowe, komputerowe czy coraz częściej te mobilne zarówno na smartfonach jak i tabletach.

Z filmiku dowiadujemy się jeszcze jednej bardzo istotnej informacji, tuż przed jego zakończeniem naszym oczom ukaże się data  nie do końca informująca, co tak naprawdę oznacza. Prawdopodobnie tyczy się ona premiery gry lecz sam Gameloft nie wyraził swojej opinii na ten temat.

Nie wiem jak wy ale ja już zacieram rączki, mam również nadzieję że gra dostępna będzie jednego dnia zarówno na urządzenia z Androidem jak i Apple’owego iOS.

Via

Be Sociable, Share!