Pamiętacie niedawną zapowiedź kolejnej już części gry z cyklu N.O.V.A. ? Wspomniałem w niej wtedy, że o wiele bardziej ucieszył bym się z widoku kolejnego Asphalta, ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu nie musiałem długo czekać na zapowiedź 7 już odsłony najpopularniejszej ścigałki na urządzenia mobilne.

Od czasu premiery ostatniego Asphalta minęło już troszkę czasu, nie zmienia to jednak faktu że gra od zawsze gości na moim telefonie i często wracam do niej na krótką, 5-minutową sesję. Podczas gdy w grudniu roku 2010 gra ukazała się na urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka świat oszalał na jej punkcie. Sama gra zrewolucjonizowała podejście do mobilnego gamingu za sprawą oszałamiającej nawet jak na dzisiejsze standardy oprawy audio-wizualnej oraz niezwykłej różnorodności tras czy dostępnych pojazdów dzięki czemu Gameloft wraz ze swoimi wyścigami osiągnął ogromny sukces.

Ogromne nadzieje oraz oczekiwania względem Asphalta 7 o podtytule Heat mogą więc zostać spełnione a w nasze łapki trafi produkt miejmy nadzieję niezwykle dopracowany w każdym szczególe i przyniesie nam niezwykle wiele rozrywki za rozsądną cenę.

Gra została oficjalnie zapowiedziana przy okazji prezentacji nowego flagowca Samsunga w Londynie. Gra podobno prezentuje się wyśmienicie na potężnym, 4,8-calowym ekranie Samsunga Galaxy SIII. Data premiery niestety nie jest znana.

 

Be Sociable, Share!