N.O.V.A. to cykl jednej z najpopularniejszych serii gier na Androida oraz iOS. Popularna gra Gameloftu doczeka się niebawem swojej kontynuacji do której właśnie udostępniony został trailer. Kolejny HIT już niebawem w AppStore i Google Play?

Gameloft słynie z wysokiej jakości swoich produktów, podobnie było z poprzednimi odsłonami gry N.O.V.A. które obowiązkowo instalowane były na smartfonach wszystkich graczy w tym również moim. Osobiście o wiele bardziej ucieszył bym się z zapowiedzi nowego Asphalta ale trzecia część „Near Orbit Vanguard Alliance” również jest dla mnie świetną wiadomością.

W chwili obecnej nie wiadomo nic po za tym, co sami możecie obejrzeć poniżej. Teaser nie pokazuje rozgrywki, ujawnia za to pierwsze kluczowe informacje na temat fabuły gry. Trailer wygenerowany został prawdopodobnie na silniku gry, możliwe więc że dokładnie taką grafikę ujrzymy w nowej produkcji Gameloftu. Bardzo prawdopodobne jest również, że scenę tę zobaczymy również w pełnej wersji gry na temat której nie wiele jeszcze wiadomo.

Ja już nie mogę się doczekać, ostatni Modern Combat do tej pory robi na mnie ogromne wrażenie zarówno pod względem dźwiękowym jak i graficznym więc o sam wygląd N.O.V.A.-y się nie boję. Niestety z doświadczenia wiem, że fabuła na której zazwyczaj głównie mi zależy nie będzie należała do tych pisanych przez światowej sławy pisarzy. Mam jednak nadzieję że się mylę a N.O.V.A nas jeszcze zaskoczy.

Be Sociable, Share!