Wyścig technologiczny trwa, od dawna w świecie brutalnego rynku oraz walki o przetrwanie liczy się już nie tylko wygląd, funkcje oraz możliwości urządzenia ale również jego grubość. Coraz cieńsze urządzenia pomimo niewygodnych w swojej budowie kształtach wiodą prym kampanii reklamowych potencjalnych, najcieńszych na świecie słuchawek.Dotychczasowy król wśród najcieńszych smartfonów na rynku Hauwei Ascend P1S zostanie niebawem pokonany przez dopiero co zapowiedzianą słuchawkę nieznanej na rynkach światowych Chińskiej firmie Oppo odpowiedzialnej za wiele, bardzo ciekawych oraz oryginalnych słuchawek.

Grubość 6,68 mm modelu Ascend P1S ma zostać pokonana przez różniącą się zaledwie 0,03 mm grubościami słuchawkę która mimo naprawdę niewielkiej różnicy ma prawo nosić miano najcieńszego telefonu jaki do tej pory wyprodukowano. Niestety, prócz oficjalnie podanej grubości urządzenia oraz zdjęcia prezentującego jego całokształt nie wiadomo na razie nic. Ze zdjęć przedstawiających model wynika jedynie że smartfon wyposażony zostanie w slot na karty microSD oraz 3 przyciski dotykowe znajdujące się pod ekranem wyświetlacza, obudowa urządzenia ma zaś zostać wykonana najprawdopodobniej z aluminium, skojarzenia z konstrukcją iPhone’a 4 oraz 4S są więc jak najbardziej wskazane.

Nie należy się również spodziewać, że słuchawka firmy Oppo odwiedzi rynki inne niż swój macierzysty. Pytanie również, czy sama konstrukcja telefonu przez swoją niewielką grubość będzie odpowiednia dla większych dłoni oraz czy urządzenie dobrze ułoży się w naszych dłoniach. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o takim sposobie „przeganiania” się producentów. 

Via

Be Sociable, Share!