Samsung postanowił w pewien sposób ułatwić nam oczekiwanie na jego najnowszy flagowy model Galaxy SIII który już niebawem doczeka się oficjalnej prezentacji w Londynie. Dzięki nowej stronie stworzonej przez Koreański oddział Samsunga dowiemy się dokładnie za ile nastąpi wejście w nazwany przez twórców „następny krok”.

Tak naprawdę zegar odlicza jedynie czas do oficjalnej prezentacji. Jest on jednak naprawdę ciekawym narzędziem w szczególności dla wszystkich tych którzy po wielu plotkach oraz wyciekach nadal oczekują nowego mocarnego smartfonu Samsunga.

Twórcy witryny stworzyli bardzo ciekawą grafikę do której dorzucili interesującą i banalną w swej prostocie zagadkę. Zanim nasze oczy ujrzą odliczający sekundy, minuty, godziny i dni zegar będziemy musieli wziąć udział w grze logicznej która polegać będzie na ustawieniu w odpowiedniej kolejności liter tak aby finalnie powstał nam wyraz „The Next Galaxy”.

Na samej stronie znajdziemy nie tylko zegar odliczający czas który niewątpliwie odgrywa w niej główną rolę ale również filmik prezentujący coś na kształt zapowiedzi okraszonej niezwykłą muzyką oraz bardzo przeciętnymi, kosmicznymi efektami graficznymi kończącymi swoje miejsce gdzieś na ziemi pomiędzy stadem owiec. Czyżby samsung coś sugerował? Interpretujcie to sami, oczywiście nie zapomnijcie podzielić się z nami waszym zdaniem. 

Samsung informuje również że wszystkie dotychczasowe przecieki o których już nie raz pisaliśmy nie są zgodne z prawdą pomimo zapewnień twórców. Oznacza to więc że o Samsungu Galaxy SIII nadal nie wiemy nic. Pytanie czym było urządzenie prezentowane niedawno przez jeden z Wietnamskich blogów?

Via

Be Sociable, Share!