Już naprawdę niewiele zostało do oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy SIII, tymczasem w sieci po raz pierwszy pojawiają się pewne informacje dotyczące flagowej słuchawki Koreańskiego producenta. Tymczasem jeden z Wietnamskich blogów technologicznycTinhte opublikował właśnie niemal wszystko to co chcielibyśmy wiedzieć o nowym Galaktycznym urządzeniu

Głównym zainteresowaniem cieszy się jednak nie specyfikacja urządzenia o której za chwilę ale sam wygląd słuchawki. Na poniższych zdjęciach oraz filmiku wyraźnie widać bardzo nieciekawą w swoich kształtach bryłę. Na nasze szczęście urządzenie zostało sprytnie ukryte pod silikonowym pokrowcem, oznacza to że finalny wygląd telefonu z pewnością będzie się różnił od tego co już dzisiaj możecie zobaczyć na własne oczy.

Co do samej specyfikacji urządzenia, nie wygląda ona nadzwyczajnie. Możliwe jest jednak, że podzespoły w finalnym urządzeniu będą różniły się od tego co zostało dzisiaj zaprezentowane. Na chwilę obecną w urządzeniu znajdziemy układ graficzny Mali-400MP znany ze swojego starszego brata Galaxy SII, cztero-rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,4GHz, 1GB pamięci ram oraz 16GB pamięci wbudowanej na dane którą będziemy mogli zwiększyć za pomocą karty microSD.

Wyświetlacz to również znany już Super AMOLED o przekątnej 4,6-cala wspierający rozdzielczość HD która w przełożeniu na gęstość pikseli utrzymuje poziom 320ppi czyli prawie tyle samo ile w iPhoneach 4 oraz 4s. W kwestii komunikacji wiadomo nie wiele, pewny jest jednak zainstalowany moduł obsługi NFC oraz miejsce na standardową kartę SIM.

Aparat w Galaxy SIII to niestety jedynie 8-megpikselowa matryca, szansa tkwi jednak w nieznanym jeszcze sensorze który mógł zostać znacznie poprawiony względem swojego poprzednika.

Via

Be Sociable, Share!