Boeing na stałe wpisała się w kanon lotnictwa i jest kojarzona na całym świecie wyłącznie ze swoich ogromnych samolotów pasażerskich, niebawem ta sytuacja może się zmienić za sprawą nowego urządzenia stworzonego właśnie przez ten ogromny amerykański koncern lotniczy .

Koncern ujawnił właśnie informacje na temat zakończonych pracach nad projektowaniem swojego własnego telefonu komórkowego sygnowanego logiem jednej z największych firm zajmującej się rynkiem samolotów cywilnych.

Urządzenia możemy spodziewać się jeszcze w tym roku, niestety prócz tej informacji żadne inne dane nie zostały udostępnione. Pewne jest również że nowe dziecko Boeing Commercial Airplanes uruchomi najnowszego Androida Ice Cream Sandwitch a za urządzenie przyjdzie nam kupić za sumę 15-20 tysięcy Dolarów. 

Głównym zadaniem słuchawki Boeinga będzie zapewnienie jej użytkownikowi maksymalnego bezpieczeństwa w komunikacji. Cokolwiek twórca tych słów miał na myśli z Androidem na pokładzie może być z tym spory problem, jak zapewne wielu z was wie aby wykraść dane z telefonów z systemem Android wystarczy odpowiedni sprzęt, chwila wolnego czasu oraz umiejętności.

Via

Be Sociable, Share!