Atmosfera wokół zbliżającej się premiery nowego flagowca Samsunga robi się niezwykle gorąca, do oficjalnej prezentacji modelu pozostały zaledwie dwa tygodnie lecz mimo to kolejne plotki oraz zdjęcia przedstawiające tajemniczy model Samsunga nadal wypływają do sieci.

Tym razem za przeciek odpowiedzialna jest Brazylijska redakcja Gizmodo która jak sama twierdzi, udostępniła światu fotografie przedstawiające nowe dziecko rodziny Galaxy S. Pewne jest że nowy smartfon otrzyma potężną specyfikację techniczną na którą złoży się co najmniej 4-rdzeniowy procesor, świetny aparat oraz ogromny, mający mierzyć 4,6-cale wyświetlacz. Galaxy SIII ma być również cieńszy oraz smuklejszy od swoich poprzedników, 3 galaktyczny model ma również nieco przytyć na wadze za sprawą wykorzystania zupełnie nowej, niespotykanej do tej pory ceramicznej obudowy oraz specjalnych soczewek 12-megapikselowego aparatu.

Pewny jest natomiast fakt, że Koreański producent wraz ze swoim nowym, jeszcze niezaprezentowanym urządzeniem ma zamiar konkurować z nową słuchawką Apple o której na chwilę obecną również nic nie wiadomo. Różnice pomiędzy urządzeniami mogą być jednak spore, nową słuchawkę Samsunga poznamy już za 2 tygodnie a nowego iPhone’a nie prędzej niż za pół roku.

Via

Be Sociable, Share!