Motorola DROID to naprawdę potężne urządzenie, niestety nie specjalnie popularne w naszym kraju. W innych zakątkach świata jest to zaś naprawdę pożądane urządzenie. Czyżby Motorola postanowiła pójść za ciosem tworząc wersję HD modelu?

Jeden z inżynierów Motoroli opublikował niedawno na swoim koncie Google Picassa nieciekawe zdjęcia przedstawiające biurko takie jakie znajdziecie w wielu firmach lecz nie to jest w nim tak interesujące. Najważniejsze w zdjęciach są jego dane EXIF z których dowiemy się między innymi o specyficznym modelu o którym Motorola nigdy nie informowała. Mowa o urządzeniu DROID HD które prawdopodobnie niedługo zostanie zaprezentowane.

Warto również wspomnieć że ani DROID RAZR ani RAZR maxx nie posiadały wyświetlacza HD, zainstlowano w nich natomiast matrycę Super AMOLED typu PenTile która na pewno nie jest matrycą mogącą nosić miano „HD”.

Znalezisko odkryte przez jednego z redaktorów Blog Of Mobile może nie jednego zdziwić, w końcu kto jest na tyle normalny aby przeszukiwać setki zdjęć i albumów w internecie dodatkowo przeglądając ich dane EXIF? Fotografie zostały niestety już usunięte a nam do podglądu pozostało jedynie niewyraźne zdjęcie biurka wraz z częścią grafiki przedstawiające dane techniczne zdjęcia.

Via

 

Be Sociable, Share!