Meizu, chiński producent o którym pisaliśmy już wcześniej znany na świecie bardziej jako twórca „podrobionego” iPhone’a zaprezentował właśnie ulepszony model swojej flagowej słuchawki która w chwili obecnej już dawno przerosła jakością wykonania producentów takich jak Samsung , Sony czy HTC. 

Wielu, w tym ja, śmie twierdzić że produkty Meizu swoim dopracowaniem dorównują urządzeniom z pod znaku nadgryzionego jabłka. Meizu MX jest bowiem jednym z tych nielicznych modeli smartfonów posiadających system Android który mi, jako fanowi produktów Apple’a odpowiadałby i nie czuł bym takiego dyskomfortu który towarzyszy mi za każdym razem gdy mam w dłoniach słuchawki z Androidem. Tymczasem Meizu ku mojemu zdziwieniu wypuszcza na rynek ulepszoną, idącą z postępem czasu nową wersję Meizu MX .

Słuchawka MX otrzymała nazwę  „Meizu MX quad-core”, jak sama nazwa wskazuje smartfon w porównaniu do swojego starszego brata otrzyma 4 a nie 2-rdzeniowy procesor Exynos Samsunga, bazujący na rdzeniach procesora Cortex-A9. Co ciekawe, nie ma informacji na temat częstotliwości taktowania układu. Wszystko pracujące pod kontrolą najnowszej odsłony Androida Ice Cream Sandwitch ze świetnie prezentującą się nakładką od Meizu.

Bateria również została poprawiona, jej pojemność to teraz równe 1700mAh. Nie doszło natomiast do zmiany w kształcie oraz wykonaniu urządzenia, aby jednak wyróżnić nową wersję od poprzednika wprowadzone zostały nowe kolory obudowy które z pewnością przypadną do gustu nowym użytkownikom.

Cena urządzenia w zależności od dostępnej wersji 32 lub 64GB wycenione zostały na zaledwie 2999 ¥ za wersję 32GB( 480 dolarów)  oraz 3999¥ odpowiednio za wersję 64GB (635 dolarów). A ja po raz kolejny mam dylemat, zamienić swojego iPhone’a i przejść na zieloną stronę mocy? 

Via 

 

Be Sociable, Share!