Po ilości plotek na temat premiery nowego flagowca Samsunga dorównującym ilości postów na naszym fanpage’u na Facebooku wreszcie jest! Oficjalna data premiery kolejnego niezwykle oczekiwanego przez wielu Galaktycznego modelu koreańskiego producenta.

Samsung Galaxy SIII pomimo ogromnych nadziei nie został zaprezentowany na żadnych z niedawnych targów CES czy Mobile World Congress. Liczne plotki wliczając w to niedawną informację o premierze mającej mieć miejsce 22 maja w Londynie nie zostały potwierdzone. W pewnym sensie nieprawda dotycząca ostatniej plotki jest dla nas dobrą nowiną. Dla czego? A no dla tego, że nowy Galaktyczny smartfon zostanie zaprezentowany już 3 maja czyli dokładnie 19 dni przed datą ujawnioną w najświeższych plotkach.

Informacje po raz pierwszy wydają się być wiarygone. Pochodzą one prosto od Holenderskiego serwisu Tweakers który otrzymał oficjalne zaproszenie na konferencję Samsunga – „Mobile unpacked” na której główną atrakcja ma stać się prezentacja nowego Galaxy „Esa”. Potwierdzenie znalazła natomiast plotka dotycząca miejsca premiery która odbędzie się w Londynie.

Niestety, specyfikacja oraz najmniej istotne dane dotyczące słuchawki nie zostały ujawnione. Grafika zaproszenia wydaje się jedynie potwierdzać  plotki dotyczące ceramicznej obudowy smartfonu.

Via

Be Sociable, Share!