Jak wiadomo świat idzie do przodu, aplikacje pomagające odnaleźć się w mieście czy specjalnych wydarzeniach takich jak targi czy koncerty nie robią już na nikim specjalnego wrażenia. Zaczynające się za niecałe 2 miesiące Euro 2012 również doczekało się specjalnej aplikacji dla wszystkich mobilnych kibiców.

Dzięki aplikacji którą za darmo ściągniecie bezpośrednio z poziomu sklepu w swoim telefonie z Androidem, iOS oraz 6 innymi systemami otrzymamy dostęp do wyników rozegranych meczy, aktualności czy choćby zdjęć i materiałów wideo związanych z Euro 2012. Niestety nie jest tak pięknie jak mogło by się wydawać, skróty spotkań mają być płatne co jest bardzo nierozsądnym rozwiązaniem. W końcu kto zapłaci za coś co za darmo znajdzie na stronach o tematyce sportowej?
Sama aplikacja również nie należy do najlepiej wykonanych. Ktoś kto ma zamiar nauczyć się odmian państw w kilku nie do końca pewnych językach ma okazję zrobić to całkowicie za darmo, próbując zaś znaleźć dzięki programowi drogę do Polski czy Ukrainy otrzymamy piękną, pełną Angielską wersję językową funkcji co jest istnym absurdem. 
Sytuację ratuje jednak mały znaczek „BETA” oznaczający że aplikacja jest jeszcze w fazie testów. Pytanie jednak dla czego program który nie został ukończony trafił do sklepu w tak niedopracowanej wersji która przynosi kolejne tuż za drogami czy stadionami pośmiewisko dla Polski. 
Be Sociable, Share!