Kolejne aktualizacje systemu Nokii znanego pod starą nazwą Symbiana^3 przynoszą ze sobą coraz to więcej istotnych nowości oraz usprawnień. Aktualizacja Nokia Belle Feature Pack 1 dla modeli 701, 700 oraz 603 przynosi ze sobą naprawdę istotne usprawnienia o których powinien wiedzieć każdy jej użytkownik. 

Obecna aktualizacja dostępna jest niestety jedynie dla 3 modeli Nokii takich jak Nokia 700, 701 oraz 603. Na szczęście dla wszystkich użytkowników starszych modeli urządzeń w tym Nokii 500 aktualizacja Belle FP1 ukaże się pod koniec czerwca. Wszyscy użytkownicy powinni jednak mieć na uwadze że nie każdy model urządzeń będzie mogły z niej skorzystać.

Kolejną nieciekawą informacją jest również fakt wydania przez fińskiego producenta aktualizacji jedynie w Azjatyckiej części świata w której oficjalnie znajdują się oddziały Nokii. Nie ma niestety żadnych potwierdzonych informacji na temat rozpoczęcia rozpowszechniania uaktualnienia w innych rejonach świata. Z pewnością jest to jedynie kwestia kilku lub kilkunastu dni.

Aktualizacja wnosi jednak wiele istotnych zmian i warto na nią czekać, jedną z ważniejszych nowości idących za aktualizacją jest przyśpieszenie częstotliwości taktowania procesora z 1GHz do 1,3GHz co powinno znacznie wpłynąć na prędkość działania urządzenia. Dodatkowo dodane zostanie wsparcie dla Dolby Headphone i Dolby Digital Plus , odświeżono program nawigacyjny Nokia Maps oraz przeglądarkę internetową. Dodano również 20 nowych widżetów dla ekranu głównego.

Dajcie znać w komentarzach czy udało się wam już zaktualizować wasze słuchawki i co sądzicie o nowej wersji oprogramowania.

 Via

Be Sociable, Share!