Zbliżająca się premiera mocarnego flagowca Samsunga o którym jeszcze tak naprawdę nie wiele możemy powiedzieć wzbudza wiele kontrowersji. LG postanawia odpowiedzieć Samsungowi tworząc konkurencyjny model który być może zaprezentowany zostanie już w przyszłym miesiącu. 

Wojna producentów trwa, wszystko na naszą korzyść. Technika idzie do przodu a my otrzymujemy coraz doskonalsze urządzenia w zbliżonej cenie a ich wybór jest często trudny z powodu szerokiej gamy konkurencyjnych urządzeń często różniących się nieistotnymi szczegółami w które pospolity użytkownik nie wnika lub po prostu wyglądem czy ceną która równie często decyduje o wyborze konkretnego modelu co jego specyfikacja. Wynikiem takiej wojny niebawem może stać się nowa słuchawka Koreańskiego producenta.

Nowy model LG podobno nazwany został D1L oraz wyposażony został w 4,7-calowy wyświetlacz HD. Prawdopodobnie D1L napędzany zostanie przez dwurdzeniowy procesor Qualcomm’a taktowany zegarem 1,5GHz oraz wydajnym układem graficznym Adreno 225. Za łączność natomiast odpowiedzialny będzie moduł łączności LTE.

Możliwe również że D1L  będzie pierwszym urządzeniem LG które uruchomi Androida Ice Cream Sandwich 4.0 od razu po jego wyjęciu z pudełka.

Via

 

Be Sociable, Share!