Cena przełomowego modelu Nokii 808 PureView ze względu na specyfikację samego urządzenia ciekawi nie tylko ludzi którzy mają zamiar wyposażyć się w słuchawkę. Niestety producent nigdy nie poinformował oficjalnie o cenie jaką przyjdzie nam zapłacić za nowego flagowego Symbiana fińskiego producenta.

Jak zapewne wszyscy się spodziewali tanio nie będzie. Jeden z internetowych sklepów we Włoszech oferuje już swoim klientom 41-megapikselową słuchawkę która ma trafić do właścicieli już w maju w cenie 600 Euro za sztukę, to w przeliczeniu prawie 2500zł ale jak pokazało nam już nie raz doświadczenie, cena zacznie systematycznie spadać tuż po premierze więc warto już teraz poczekać na telefon oszczędzając przy tym własną nerkę czy pieniądze w portfelu.

Jeśli jednak już teraz znajdzie się ktoś kto chce zarezerwować sobie telefon będzie potrzebował 99Euro na wpłatę zaliczki. Nie wiadomo jednak czy pieniądze przepadną gdy zrezygnuje się z kupna czy też może wrócą do właścicieli .

Zakładamy również że wzorem pierwszego Włoskiego sklepu inne sklepy pójdą za nim wzorem i możliwe że niebawem rozpocznie się agresywna kampania promująca jak najniższe, promocyjne ceny urządzenia

Via

Be Sociable, Share!