Już nie raz do czynienia mieliśmy ze zdjęciami wnętrz siedzib największych firm na świecie takich jak Google, Nokia czy Facebook. Nigdy jednak nie opublikowane zostały zdjęcia najszybciej rozwijającej się firmy od lat z logiem nadgryzionego jabłka.

Z pewnością nie tylko ja jestem ciekaw jak pracuje się w głównej siedzibie Apple w Cupertino. Dzsieijsze zdjęcia zebrane przez Applegazette po części odpowiedzą nam na to pytanie. Warto również podkreślić że zdjęcia zostały wykonane w odstępach czasowych, często bardzo długich o czym mogą świadczyć stare już iMac’i w głównym holu siedziby oraz jej recepcji.

Fotografie uwieczniły naprawdę wiele ciekawych miejsc takich jak stołówka, sale rekreacyjne czy biura projektowa. Niezwykle ciekawie prezentują się również zdjęcia wykonane w laboratoriach testowych które wydają się pochodzić nie z tej planety. Mimo to niedawne zdjęcia siedziby Google’a i Facebook’a zrobiły na mnie o wiele większe wrażenie.

Zwiedzanie budynku siedziby firmy takiej jak Apple zapewne było by niezapomnianym doświadczeniem o którym w chwili obecnej wielu z nas może jedynie pomarzyć. Gdyby jednak udało się wam odbyć taką wycieczkę i uwiecznić ją na zdjęciach czy filmikach nie zapominajcie o nas i podzielcie się nimi z nami! 

Via

Be Sociable, Share!