Hucznie obchodzona premiera Nokii Lumii 900 w Nowym Jorku na Time Square dowodzi, że Fiński producent potrafi robić ogromne show w związku z premierą swojego nowego urządzenia. Niezwykły pokaz z udziałem światowych gwiazd  na oficjalnych filikach możecie obejrzeć już dziś.

Nokia znana jest ze swojego specyficznego, bardzo hucznego podejścia do premier swoich nowych słuchawek, doskonałymi przykładami są niedawne Mappingi 3D w Londynie oraz Warszawie z okazji premiery modelu Lumii 800.

Na dzisiejszej imprezie również nie zabrakło mnóstwa atakujących zewsząd kolorów i dźwięków, tym razem jednak wszystko wykonane z udziałem naprawdę sporej ilości ogromnych wyświetlaczy LED. Główną atrakcją wieczoru był wbrew pozorom nie sam telefon a gwiazda Nicki Minaj która zagrała darmowy koncert inauguracyjny.

Jak widać Nokia jako prawdopodobnie jedyny producent telefonów z Windows Phone tak mocno inwestuje w tak rzadki rodzaj reklamy która jak widać działa doskonale. Model Lumii 800 przez długi okres czasu na Wyspach wyprzedzał w sprzedaży nawet iPhone’a. Mamy nadzieję że ten sukces zostanie powtórzony a premiera Lumii 900 w Polsce będzie obchodzona równie hucznie i interesująco.

Via

 

 

Be Sociable, Share!