Seria telefonów Asha coraz bardziej poszerza się nie tylko o nowych użytkowników urządzeń ale również nowe słuchawki. Możliwe że już niebawem nasze oczy ujrzą zupełnie nowy model którego instrukcja obsługi właśnie wyciekła do sieci. 

Dzisiejsza grafika pochodzi z instrukcji obsługi prototypowego modelu bazującego na nieznanym systemie operacyjnym. Dwa przyciski komunikacyjne pod dotykowym wyświetlaczem o możliwej rozdzielczości 240×412 pikseli znanej głównie z nowych telefonów Nokii wykorzystujących system S40 wskazuje, że Nokia 306 dołączy do rodziny urządzeń serii Asha.

Urządzenie swoimi kształtami przypomina niezwykle popularny model Nokii 500 którego mieliśmy okazję prezentować na łamach naszego blogu już jakiś czas temu. Pewne jest że Nokia 306 nie będzie modelem z wyższej półki nie mówiąc już nawet o flagowym urządzeniu fińskiego producenta.

Przy okazji wycieku grafiki udostępniona została również cześć specyfikacji która obejmuje Bluetooth, Wi-Fi w ubogim standardzie b/g, Gniazdo kart microSD, micro port USB, radio FM oraz wyjście AV. Bateria napędzająca Nokie 306 to znany modelBL-4U o pojemności 1100 mAh. Pewny jest również aparat niestety bez podanej konkretnej rozdzielczości.

Via

Be Sociable, Share!