Ilości wszelkiego rodzaju grafik przedstawiający nowego flagowca Samsunga trudno zliczyć. W internecie znajdziemy mnóstwo zdjęć które rzekomo przedstawiają nowe urządzenie Koreańskiego producenta . Co ciekawe, każde ze zdjęć diametralnie różni się od swoich poprzedników, dokładnie tak samo jest i w tym przypadku.

Dzisiejsze zdjęcie podobnie jak jego poprzednik mocno zamieszały w internecie. Ostatnie zdjęcia przedstawiające Galaxy SIII uaktywniły szeroką dyskusję na temat nowego flagowca Samsunga, jednym bardzo się podobał a drugim wręcz przeciwnie. Dzisiejszy wyciek prezentuje zupełnie inne urządzenie które wydaje się przedstawiać o wiele bardziej nowoczesny sprzęt.

Zdjęcie to tak naprawdę jedynie rendering czegoś na kształt telefonu przypominającego bardziej stylową podkładkę pod kawę lub mydelniczkę niż smartfon.

Uwagę na siebie zwracają również napisy znajdujące się tuż obok urządzenia sugerujące dzień oraz miejsce premiery nowego flagowca Koreańskiego producenta. Co ciekawe, informacje te są zgodne z tym czego dowiedzieliśmy się przy okazji niedawnego wycieku o którym wspominaliśmy wyżej. Możliwe więc że data oraz miejsce premiery Samsunga Galaxy SIII naprawdę przypadnie na 22 maj 2012 roku w Londynie.

Nie wiadomo tak naprawdę do końca jak urządzenie prezentować się będzie finalnie, wszystkie dotychczasowe informacje to jedynie zbiór niepewnych plotek oraz grafik nieznanego pochodzenia. Sytuacja towarzysząca premierze nowego Galaktycznego smartfonu coraz bardziej zaczyna przypominać to z czym mamy do czynienia przy okazji każdej premiery nowego urządzenia od Apple. 

Via

Ciekawe? Podziel się!