Podczas gdy wielu producentów smartfonów odkłada na drugi plan funkcję kręcenia video skupiając się głównie nad aparatem HTC postanawia to wykorzystać i stać się numerem jeden wśród słuchawek z funkcją przechwytywania obrazu w formie filmu.

Jednym z głównych atutów HTC One X  z pewnością będzie kamera wyposażona w zupełnie nowy sensor Image Sense. HTC twierdzi, że dzięki tej nowej technologii ich urządzenia będą mogły konkurować z aparatami oraz kamerami cyfrowymi i kręcić doskonałe filmy dzięki soczewkom , czujnikom oraz specjalnemu oprogramowaniu w połączeniu z ImageChip odpowiedzialnym za fotografie.

Dzisiejszy filmik pokazuje jak dobry jest HTC One X w porównaniu do takich urządzeń jak Samsung Galaxy Nexus czy Sony Xperia S pod względem aparatu. Funkcją niezwykle promowaną przez HTC jest również możliwość robienia zdjęć z zaledwie 0,7 sekundowym opóźnieniem co przekłada się na 4 zdjęcia na sekundę. Ograniczeniem jest jedynie maksymalna ilość zdjęć w trybie seryjnym do 99 fotografii. Funkcja ta ma zostać zaimplementowana nie tylko w nowym One X ale również w One S oraz V.

Szkoda tylko że zdjęcia nie są dostępne w pełnej rozdzielczości do podglądu, trudno jest jednoznacznie stwierdzić który z telefonów robi leprze zdjęcia i jak wypadają one na tle całej reszty smartfonów z Androidem. Wszystko możecie ocenić sami oglądając powyższy filmik, nie zapomnijcie się tylko podzielić z nami waszą opinię.

Via

Ciekawe? Podziel się!