Wydaje się,że Samsung coraz bardziej papuguje pomysły Apple, tym razem padło na sklep. Z pozoru taki sam pomysł wcale nie musi okazać się kradzieżą ale świetną inwestycją oraz nowinką dla wszystkich fanów Samsunga którzy znajdą w jednym miejscu wszystkie produkty Samsunga. 

Na rynku mamy już mnóstwo sklepów oferujących produkty wyłącznie jednego producenta oraz jego oficjalnych partnerów. W Polsce próżno szukać takich rozwiązań, jedyne przychodzące mi na myśl sklepy jednego producenta to oficjalni resellerzy Apple oraz Sony Center. Na całym świecie znajdziemy jednak mnóstwo takich rozwiązań, przykładem mogą stać się sklepy Microsoftu które od niedawna oferują nam w jednym miejscu nie tylko słuchawki z Windows Phone ale również komputery z systemem Windows.

Brytyjska sieć sklepów Phones 4u postanowiła pokierować się tymi wzorami oraz stworzyć pierwszy oddział sklepów oferujących wyłącznie produkty znanego Koreańskiego producenta. Wewnątrz sklepu znajdziemy wyłącznie telefony oraz tablety Samsunga. Wszystko na stylizowanych półkach podobnych do tych, które znajdziemy w polskich sklepach oddziału T-Mobile z tą różnicą,że zamiast różowych wykończeń z napisem T-Mobile naszym oczom ukażą się logotypy Samsunga na niebieskich tłach a dookoła mnóstwo grafik z najnowszymi urządzeniami.

Samsung już od kilku dni szkoli przyszłych pracowników sklepu więc niebawem możemy spodziewać się hucznego otwarcia sklepu.

Via

Be Sociable, Share!