Jak zapewne wszyscy wiedzą, w internecie znajduje się mnóstwo absurdalnych rzeczy których nie da się logicznie wytłumaczyć. Dzisiejsza galeria jest równie absurdalna jak choćby zniszczenie nowego iPhone’a 4S w popularnym internetowym show „Will It Blend?” lecz w tym przypadku, mamy do czynienia przynajmniej z naprawdę ładną modelką. 

Twórca zdjęć tłumaczy na swoim blogu jak powstał pomysł na zdjęcia. Fotograf został zaproszony przez swoich znajomych na kolację podczas której kobieta przedstawiona na fotografii tuż po nieprzyjemnej rozmowie telefonicznej ze swoim chłopakiem postanowiła dodać jeszcze jeden składnik przepisu którym okazał się być smartfon Samsung Galaxy Nexus który narzeczony kupił jej za prawie 1000 dolarów.

Zdjęcia mówią same za siebie. Telefon który wielu z nas chciało by posiadać na własność był smażony, gotowany, krojony oraz obsmarowany wszystkimi sosami świata.  Po tym wszystkim telefon podobno działał nadal. Łza się w oku kręci, podczas gdy wielu użytkowników często przesadnie dba o swój telefon nie ściągając z niego nawet fabrycznej folii urodziwa Rosjanka niespecjalnie przejmuje się konsekwencjami swojego gotowania.

Nie jest pewne, co tak naprawdę obrazują zdjęcia i czy powód powstania zdjęć podany przez fotografa jest autentyczny. Być może jest to rodzaj dziwnej kampanii marketingowej lub też po prostu, bardzo awangardowy pomysł artysty.

Dajcie znać w komentarzach jak wy interpretujecie zdjęcia.

Via

Be Sociable, Share!