Pewne jest, że dzisiejsza informacja ucieszy Rovio, twórców kolejnej już odsłony Angry Birds która w ciągu 3 dni sprzedała się w nakładzie 10 milionów nie wliczając w to użytkowników którzy postanowili zdobyć grę w sposób inny niż proponują to oficjalne sklepy z aplikacjami od Google i Apple. 

Mało która firma tworząca aplikacje czy gry na urządzenia mobilne jest w stanie pochwalić się takimi wynikami sprzedaży nowego produktu w tak krótkim czasie. Rovio ogłosiło w ten poniedziałek, że wściekłe ptaki w kosmosie pobrane zostały 10 milionów razy zaledwie 3 dni po premierze.

Angry Birds Space miała swoją huczną premierę w zeszły czwartek na urządzeniach z iOS oraz Androidem. Dostępna jest również specjalna wersja gry na komputery Mac oraz PC z zainstalowanym Windowsem.

Angry Birds Space to licząc w kolejności już czwarta część niezwykle popularnej na całym świecie gry. W nowej odsłonie gracze mają do czynienia z zupełnie nowymi wyzwaniami, całość wzbogacona została również o etapy rozgrywające się przy zerowej grawitacji czy też plansze, w których do czynienia będziemy mieli z przyciąganiem. Dodane zostały również nowe elementy rozgrywki takie jak gra w zwolnionym tempie czy zupełnie nowe formy zniszczeń. Wszystko to zawarte zostało w pakiecie ponad 60 poziomów w tym kilka ukrytych. Robio obiecało, że gra będzie aktualizowana w przyszłości dzięki czemu ilość etapów będzie się stale zwiększała.

Wierni fani jak i zwykli gracze, w tym ja śmiemy twierdzić że Angry Birds Space to najlepsza odsłona serii która jest lepsza od oryginału. Cieszy fakt odświeżonego podejścia do tematu, nie są to kolejne aktualizacje przynoszące nowe, często trudniejsze etapy do przejścia ale zupełnie nowa konwencja gry, oby tak dalej Rovio a kolejne sukcesy macie murowane.

Dajcie znać w komentarzach jak wam podoba się najnowsza odsłona gry i czy waszym zdaniem warto w nią zagrać.

Via

Be Sociable, Share!