Szum medialny dookoła Androidowej wersji niezwykle popularnej aplikacji Instagram rośnie z dnia na dzień. Twórcy zrozumieli że naprawdę wiele osób posiadających urządzenie z zielonym robocikiem czeka na ich produkt, postanowili więc, że stworzą specjalną stronę internetową na której każdy chętny będzie mógł dołączyć do grona osób które w dniu premiery jako pierwsze zostaną poinformowane o wydaniu programu. 

Świetne zagranie marketingowe ze strony Instagram Inc. które pozwoli nam, jako przyszłym użytkownikom aplikacji w łatwiejszy i przede wszystkim szybszy sposób pobrać aplikację na nasze telefony. W dniu premiery do wszystkich chętnych rozesłane zostaną maile zawierające linki do pobrania aplikacji jak i informacje na temat samego programu pozwalające w przyjazny sposób poznać aplikację. To z pewnością genialne rozwiązanie oferowane przez Instagram Inc. w szczególności skierowane do mniej zaawansowanych użytkowników Androida.

Niestety, na stronie nie znajdziemy żadnych informacji dotyczących choćby zbliżonej daty premiery wydania aplikacji czy nowości lub informacji dotyczących różnic w wersji dla Androida.

Osobiście, jako użytkownik tej niezwykle ciekawej aplikacji sądzę, że pojawienie się jej na platformie innej niż Applowe iOS spowoduje spore straty wśród konkurencyjnych aplikacji które oferują praktycznie te same funkcje często wzbogacone o dodatkowe efekty czy możliwości takie jak redukcja wstrząsów czy choćby ręczna korekcja ekspozycji.

Jeśli macie ochotę dopisać się do grona oczekujących użytkowników zapraszam do tej, oficjalnej strony Instagram.

Via

 

Be Sociable, Share!