Ostatnimi czasu na rynku pojawia się coraz więcej ekskluzywnych telefonów, jednym z takich urządzeń jest Avantgarde Regal Black, model który dołącza do prestiżowej linii słuchawek od Gresso Mobile. Słuchawka stylizowana została na kształt łodzi motorowej a jej przeznaczeniem jest trafić do rąk właścicieli którzy posiadają już w swoich zbiorach łódź motorową. 

Wykonanie Regal Black stoi na najwyższym poziomie, konstrukcja unibody wykonana z tytanu nie pozwoli urządzeniu na trzaski, zgrzyty czy luźne szczeliny które psują efekt obcowania z urządzeniem. Chropowata powierzchnia telefonu pomalowana na czarno uwydatnia kształty oraz podkreśla linię urządzenia.

Podczas tworzenia ramy urządzenia z płyty metalu pozostaje jedynie 9% pierwotnej powierzchni. Tył oraz przód urządzenia wykonany został z przyciemnionego szkła mineralnego zaprojektowanego oraz stworzonego specjalnie dla Gresso Mobile.

Avantgarde Rega mierzy 121 x 46 x 12 mm i waży 130 gram. Niestety, nie jest to samrtfon, system telefonu to znana i lubiana przez niezaawansowanych użytkowników platforma Nokii serii S40 więc nie należy spodziewać się żadnych technologicznych cudów takich jak oszołamiająca specyfikacja techniczna czy zaimplementowane dodatkowe aplikacje.

Jeśli nabraliście ochoty na Avantgarde Rega musicie się śpieszyć, wyprodukowane zostanie jedynie 333 słuchawek. Telefon będzie można wyrwać w kwietniu u wszystkich autoryzowanych sprzedawców Gresso lub poprzez ich oficjalną stronę internetową a jego cena to jedyne 5000 dolarów. 

Via 

Be Sociable, Share!