Pomimo naprawdę ładnego lock screen’a nowego Windows Phone’a, według pewnego programisty brak podglądu takich informacji jak pogodynka czy podgląd wiadomości jest karygodną postawą Microsoftu, postanowił więc on stworzyć modyfikację odpowiedzialną za wyświetlanie dodatkowych informacji na lock screenie. Efekty możecie podziwiać oraz instalować już dziś. 

Modyfikacja w skrócie odpowiada za zmieniony podgląd informacji na lockscreenie ekranu telefonów z Windows Phone. Po jej zainstalowaniu dostępne zostaną takie informacje jak pogoda, podgląd maila oraz wiadomości SMS czy też podgląd notatek, budzika lub zaplanowanych wydarzeń w kalendarzu.

Niestety, wielu użytkowników nie skorzysta z modyfikacji z powodu wymaganego pełnego odblokowania telefonu przez co w konsekwencji tracimy gwarancję. Dla tych jednak którzy pokusili się o odblokowanie sposób instalacji modyfikacji jest zapewne znany. Pełne instrukcje oraz pliki znajdziecie pod tym adresem. 

Warto również wspomnieć że modyfikacja współpracuje ze starym lock screenem i jest dla niego jedynie dodatkiem. Funkcje takie jak zmiana tapety dzięki Bing działa bezproblemowo.

Dajcie znać jak wam podobają się takie modyfikacje i czy zainstalowali byście ją na swoim urządzeniu z Windows Phone.

Be Sociable, Share!