Kolejny dzień i kolejne wycieki powiązane z Samsungiem Galaxy SIII. Tym razem mamy do czynienia ze zdjęciem które rzekomo przedstawia Samsunga I9300. Idąc tropem numeru urządzenia każe on nam sądzić, że jest to rzeczywistości młodszy brat Galaxy SII. 

Sławny Galaxy S oznaczony został numerami I90xx, jego kolejna równie niezwykle popularna wersja otrzymała numery I91xx a Galaxy Nexus, przez wielu uważany za bezpośrednią kontynuację serii Galaxy S  otrzymał oznaczenia I92xx. Jest więc duże prawdopodobieństwo że urządzenie mianowane numerem I9300 będzie w rzeczywistości modelem Galaxy SIII. Urządzenie przedstawione na poniższym zdjęciu przypomina jednak bardziej zaokrągloną wersję Nokii Lumi 800 czy N9 niżeli kontynuację linii Galaxy S.

Ramka ekranu wydaje się dość szeroka, więc jeśli przedstawiony na zdjęciu smartphone posiada w rzeczywistości 4.7-calowy ekran znany z dotychczasowych plotek będzie to dość duże i trudne do okiełznania przez drobne dłonie urządzenie. Sam projekt urządzenia wydaje się być bardzo nieciekawy i nieprzystający następcy bardzo udanego Galaxy SII pomimo jego wad konstrukcyjnych takich jak wykonana z badziewnych materiałów klapka zabezpieczająca obudowę.

Urządzenie to możemy być również całkowicie nowym modelem niezwiązanym z serią Galaxy lub też prototypem urządzenia które finalnie posiadać będzie całkowicie inną konstrukcję. Warto zwrócić również uwagę na zastosowaną wersję systemu Android której charakterystyczny wygląd można przypisać wyłącznie odsłonie Ice Cream Sandwitch.

Tak czy inaczej, jest to kolejna plotka podparta fotografią urządzenia które może, ale nie musi okazać się nowym Samsungiem Galaxy SIII. Dajcie znać w komentarzach jak podoba się wam ta koncepcja wyglądu.

Via

 

Be Sociable, Share!