ZTE znany jest głównie z urządzeń posiadających systemem operacyjnym Android na pokładzie które potencjalnych kupców przekonują głównie niską ceną niżeli oferowaną jakością czy też specyfikacją techniczną. ZTE Score M również nie jest ani innowacyjnym, ani wysokiej klasy telefonem, mimo to warto się nim zainteresować.

ZTE Score M to tak naprawdę telefon którego odpowiedników znajdziemy wiele, niestety Score M nie trafi na nasz rynek, współpraca MetroPCS oraz ZTE doprowadziła do powstania telefonu jedynie na wyłączność sieci MetroPCS której w Polsce nie odnajdziemy.

Nowa słuchawka od ZTE działa oczywiście dzięki Androidowi 2.3 Gingerbread, nie należy również oczekiwać na to, że najnowsza odsłona Ice Cream Sandwitch zostanie udostępniona dla urządzenia biorąc pod uwagę niskiej klasy wykorzystany procesor taktowany zegarem zaledwie 600MHz. Dodatkowo do naszej dyspozycji oddany zostanie 3,5-calowy ekran HVGA, 3,2-megapikselowy aparat, 4GB pamięci wewnętrznej na dane z możliwością rozbudowy do 32GB dzięki slotowi na karty pamięci microSD, Bluettoth oraz WiFi w standardzie B/G co dodatkowo świadczy o niezwykle niskim poziomie urządzenia. 

ZTE Score M to z pewnością urządzenie przeznaczone jedynie dla tej specyficznej grupy odbiorców, która dopiero zaczyna swoją przygodę ze smartfonami. Pytanie tylko, czy zakup takiej słuchawki ma sens.

Via

Be Sociable, Share!