Dawniej wspominaliśmy o tej niezwykle interesującej formie wspierania twórców gier niezależnych. Dzisiaj wspomnimy o niej jeszcze raz za sprawą jej kolejnej edycji w której do zgarnięcia za naprawdę niewielkie pieniądze mamy świetne gry na komputery PC z Windowsem, Linuxem czy Mac OS ale i również na urządzenia z Androidem. 

Hasłem promującym drugą edycję The Humble Bundle stało się zdanie „Pięć gier nigdy wcześniej niewidzianych na Androidzie dla twojego telefonu i tabletu”. Wszystko to jest w 100% prawdziwe, w zamian za wpłacenie dowolnej sumy pieniędzy otrzymamy 5 niezwykłych gier niezależnych bez zabezpieczeń oraz ograniczeń w ilości pobierania.

Canabalt, Zen Bound 2, Cogs oraz tabletowa gra Avadon: The Black Fortress to pełny skład pakietu za który przyjdzie nam zapłacić dowolnie wybraną przez nas sumę. Jeśli jednak zapłacicie minimum średniej wpłacanej ceny za pakiet, otrzymacie gratis grę Swords & Soldiers. W chwili pisania tego artykułu cena którą należy przekroczyć aby otrzymać gratisową grę wynosi dokładnie $6.35. Patrząc jednak na to, co otrzymujemy jest to naprawdę nie wielka cena, pod uwagę należy również wziąć fakt, że jest to akcja charytatywna w której sami zdecydujemy czy nasze pieniądze mają zostać przeznaczone na wsparcie twórców gier niezależnych, developerów czy organizacji Humble Bundle.

Na stronie projektu odnajdziecie dokładne instrukcje co należy zrobić aby otrzymać gry oraz aktualne informacje takie jak ilość wpłaconej przez darczyńców gotówki. Cała akcja potrwa jeszcze 12 dni więc macie jeszcze czas do namysłu, polecam jednak długo się nie zastanawiać ponieważ cel jest szczytny, a gry bardzo dobre i wciągające.

Be Sociable, Share!