Dzisiejszy wyciek dotyczy prawdopodobnie zmienionej wersji Nokii Lumii 710 przeznaczonej na rynki Azjatyckie i Amerykańskie wspierającej sieci pracujące w trybie CDMA2000. Nowa Lumia z numerkiem 719 zmieniła również swój wygląd względem swojego starszego brata. 

Na Chińskiej stronie Weibo, portalu niemal identycznego do znanego wszystkim Twittera ujawnione zostało niedawno zdjęcie przedstawiające nieznaną do tej pory Nokie Lumie 719 z Windows Phone.

Jak widać powyżej, urządzenie nie przypomina żadnego z dotychczas znanych oraz ogłoszonych przez Nokie modeli. Licząc w kolejności, Lumia 719 może stać się aż piątym urządzeniem z systemem Windows Phone na pokładzie pochodzącego prosto od fińskiego producenta. Inne informacje prócz zdjęcia twierdzą, że urządzenie trafi do sprzedaży w sieci China Telefom i będzie wspierało zarówno transmisje danych GSM jak i CDMA2000 które to zostały potwierdzone poprzez jej zatwierdzoną certyfikację radiową.

Po raz pierwszy informacje na temat Lumii 719 wyszły na świat dzięki plotkom pracowników finlandzkiego oddziału Nokii w grudniu ubiegłego roku. Niestety, puki co niewiele wiadomo o nowej Lumii 719. Prawdopodobnie słuchawka wyposażona zostanie w 3,7-calowy wyświetlacz ClearBlack oraz aparat 5-megapikseli. Mówi się również że urządzenie skierowane zostanie głównie na rynki Amerykańskie oraz Azjatyckie.

Więcej informacji dotyczących smartfonu możemy spodziewać się już 28 marca za sprawą eventu Nokii dotyczącego Lumii w Chinach

Via

Be Sociable, Share!