We wszystkich codziennych plotkach związanych z branżą telefonii komórkowej , co najmniej jedna musi dotyczyć nowego Samsunga Galaxy SIII. Dzisiaj nie jest inaczej, jeden z użytkowników portalu reddit postanowił podzielić się z innymi użytkownikami zdjęciem przedstawiającym rzekomo nowy flagowy produkt Samsunga.

Plotka wydaje się być prawdopodobna, zdjęcie na którym widnieje Galaxy SIII przedstawia urządzenie wykonane bardzo starannie, oddane z najmniejszymi szczegółami a całość wydaje się być profesjonalną robotą pomimo dosyć słabej jakości samej fotografii.

Twórca fotografii oraz plotki twierdzi również, że nowy flagowiec zostanie zaprezentowany już 22 maja w Londynie. Ta informacja również wydaje się być prawdopodobna, Samsung informował wcześniej, że następca Galaxy SII zostanie zaprezentowany w pierwszej połowie roku na imprezie przeznaczonej wyłącznie modelowi Galaxy SIII a ostatnia plotka dotycząca daty premiery mówiła, o dacie w okolicach czerwca więc wszystko wydaje się ze sobą współgrać.

Na fotografii z urządzeniem widnieje również logo firmy piarowej o nawie Weber Shandwick która w przeszłości współpracowała z Samsungiem tworząc dla niego między innymi konferencję prasową na targach CES w 2010 roku.

Liczne informacje sugerowały, że Samsung ogłosi Galaxy SIII w Stanach Zjednoczonych. Biorąc jednak pod uwagę, że Galaxy Nexus został odsłonięty w Hong Kongu, możliwość zaprezentowania modelu Galaxy SIII może przypaść w tym przypadku na Londyn.

Gdyby jednak okazało się, że przedstawione na zdjęciu urządzenie okaże się prawdziwe, oznaczało by to powrót Samsunga do korzeni. Otoczka urządzenia wydaje się być bardzo podobna do tej znanej z modelu Galaxy S.

Dajcie znać w komentarzach, jak podoba się wam ta wizja Galaktycznego modelu Samsunga.

Via

Be Sociable, Share!