Jak wszyscy zapewne wiedzą, aparat w iPadzie 2 generacji nie zachwycał. W wielu przypadkach służył jedynie jako atrapa a nie narzędzie pozwalające uchwycić chwilę na obrazie. Apple zrozumiał swój błąd i postanowił go naprawić. Efekt końcowy stworzony aparatem w nowym iPadzie możecie podziwiać w rozwinięciu wpisu.

Zdjęcia nie pochodzą z działu marketingu firmy Apple, nie zostały również w żaden sposób zmodyfikowane. Osoby odpowiedzialne za wykonanie oraz upublicznienie fotografii to dokładnie te same osoby które w roku 2010 jako pierwsze ujawniły prawdziwy wygląd nowego w tamtych latach iPhone’a 4. Co równie ciekawe, zdjęcia oraz informacje pochodzą z Wietnamu który w ostatnich latach przechodzi prawdziwy renesans.

Niektóre zdjęcia wyświetlają również dane EXIF ​​pokazujące że plik w formacie JPG został wykonany |Apple iPad” a ich rozdzielczość to 2592 na 1536 pikseli czyli dokładnie 5-megapikseli.

Jakość zdjęć możecie ocenić sami, dodam tylko że nowy iPada wyposażony w 5-megapikselowy aparat nazwany iSight wraz z optyką składającą się z 5 bardzo jasnych soczewek oraz innych czujników są tym samym co ujrzeć możecie w iPhonie 4s.

Czekamy z niecierpliwością na wasze opinie. Może znajdą się na sali eksperci którzy ocenią zdjęcia wykonane nowym iPadem? 

Via

Be Sociable, Share!