Dzisiejszy filmik na temat procesu powstawania obudowy nowego HTC One S która pod wpływem mikro utleniania staje się mocniejsza oraz odporniejsza od stali nierdzewnej. Video przygotowane w bardzo „Ejplowym” stylu możecie obejrzeć w dalszej części wpisu. 

HTC udało się stworzyć bardzo solidne i niezwykle piękne urządzenie w pakiecie z nieprawdopodobnie cienką obudową. Wszystko to HTC zawdzięcza technice mikro-utleniania.

Z poniższego filmiku dowiemy się w jaki sposób HTC tworzy czarny, matowy model One S.

Ultra-matowa, czarna, ceramiczna powierzchnia metalu jest wynikiem mikro utlenianie. Procesu pierwotnie opracowanego do stosowania w satelitach. Metoda ta pokrywa powierzchnię aluminium ceramiczną, super-gęstą struktury, która jest cztery razy twardsza niż anodowane aluminium, dzięki czemu HTC One S wygląda świetnie.

Elementem charakteryzującym przyszłe, nowe modele tajwańskiego producenta mają być cienkie lecz niezwykle wytrzymałe. W połączeniu z nową generacją ekranów od Corning, Gorilla Glass, nowe urządzenia HTC nie będą bały się kluczy, monet czy innych twardych elementów w naszych kieszeniach, torebkach czy plecakach. (proszę bez skojarzeń …)

 

 

Be Sociable, Share!