Do premiery nowego iPada pozostało jeszcze kilka dni, nie przeszkodziło to jednak dwóm fanom przed rozpoczęciem koczowania pod flagowym sklepem Apple w Londynie w celu zakupienia nowego iPada jako pierwszy. 

Redaktorzy SlashGear natknęli się na dwóch fanatyków, Aliego oraz Zohaib koczujących na ulicy Regent Street w Londynie. Ali i Zahaib wyposażyli się we wszystkie niezbędne elementy potrzebne do przetrwania w oczekiwaniu na nowego iPada. Zabrali ze sobą śpiwory, koce, namiot, zapasy jedzenia oraz wygodne krzesła na których spędzają większość dnia w oczekiwaniu na wielką premierę.

Nie wiadomo czy Ali i Zahaib robią to dla rozgłosu czy też naprawdę nie mogą doczekać się nowego urządzenia. Osobiście zdarzało mi się kilka razy wstawać bardzo wczesnym ranem aby dojechać do sklepu i zakupić długo oczekiwaną grę komputerową jako pierwszy. Mimo to nie jestem w stanie zrozumieć zachowania Aliego i Zahaiba. 

Rozsądek każe mi zastanowić się, czy takie zachowanie jest uzasadnione. W pewnym sensie tak, możliwość wykupieniu wszystkich dostępnych urządzeń na półkach sklepowych istnieje zawsze. Nie zmienia to jednak faktu że spędzenie kilku dni pod sklepem o tej porze roku w deszczowym Londynie spowodowane chęcią pozyskania urządzenia które tak naprawdę można już zamawiać na oficjalnej stronie Apple’a i wygodnie poczekać na przesyłkę w ciepłym domu.

Ciekawe, jak wielkie zdziwienie czy złość musiała by ogarnąć Aliego i Zahaiba gdyby przed nich w kolejkę wepchała się osoba przypadkowo przechodząca koło sklepu…

Via

 

Be Sociable, Share!